Once Upon a Time, lidé, kteří milovali technologii a gadgety, byli považováni za geeky. Je zvláštní přemýšlet o tom, jak nedávno byla tato éra, zejména s ohledem na to, že široká veřejnost nyní nachází v útrpkové pozornosti, kdykoli Apple představí nový produkt v Kalifornii. Nyní je každý muž gadget a setkávat se s někým, kdo není otřesným zážitkem. Dokážu myslet na jednu osobu, kterou jsem potkal za posledních pět let, který neměl mobilní telefon, a byl hluboce divný.

S mnoha z nás vedou životy zaměřené na gadget (mám iPhone, iPad, MacBook Pro a iMac. Vše v mém malém bytě. Bezůvod. Jsou jako malá rodina, se kterou žiji.) , Technologie je přirozeným zdrojem skvělých svátečních dárků. Koneckonců, pokud chcete získat něco, co přítel nebo člen rodiny skutečně použije, je pravděpodobné, že výběr něčeho, aby jejich telefon nebo zážitek z tabletu bylo mnohem uspokojivější, je skvělý způsob, jak jít. Níže jsme vybrali některé z nejelegantnějších technologických dárků sezóny, abychom mohli začít.

Juicy Couture umělé kožešinové sluchátka
98 $ pomocí Shopbop
Ušní sluchátka jsou nudná. Stejně tak jsou beaty – každý je má, buďme skuteční. Víš, co není nudné? Horké růžové, kožešinové náušnice, které také hrají hudbu. Neexistuje lepší způsob, jak rozjasnit nudný vzhled černého kabátu.

Hybridní pouzdro na Boostcase a bateriový pouzdro
80 $ pomocí Nordstromu
Možná jste viděli případy nabíjení dříve, ale tohle je to nejlepší z jednoho základního důvodu: když nepotřebujete většinu baterie, stačí ji odklouznout a stále máte odpovídající, naprosto odolné, štíhlé tvrdé pouzdro pod . Můj fialový byl celkem zachránce během týdne módy, a pokud jste těžký uživatel iPhone, potřebujete jeden z nich. (Nebo váš přítel nebo milovaný člověk potřebuje. Toto je dárkový průvodce. Správně.)

Kate Spade Stripe Bow Tech Gloves
78 $ pomocí Bloomingdale
Jednou z nejhorších obtěžování zimy je muset sundat rukavice a dostat ruce zchladnout, abyste si koupili, abyste zkontrolovali textovou zprávu na telefonu dotykové obrazovky. Tyto jasné, příjemné rukavice mají materiál na dosah ruky, který vám umožní manipulovat s dotykovými obrazovkami bez obav z omrzliny.

Apple iPad
499 $ a vyšší, pomocí Best Buy
Pojďme vážně: Pokud chcete dát skvělý dárek někomu, kdo nemá iPad, dejte jim iPad. I když jsou naysayer iPad. Každý jednotlivý iPad naysayer znám milence jeho iPadu. Miluji moje. Jsou skvělí! Pokud nic jiného, ​​je to dobrý způsob, jak zkrotit přetékající sbírku knih. (A hrajte rozzlobené ptáky.)

Jonathan Adler Porcelain Smartphone Dock
48 $ pomocí Shopbop
Každý musí nabít telefon, ale nabíječky telefonu nebo ošklivé. Tato věc? Ne ošklivé. Nic Jonathan Adler nikdy nedělá. Je to správná dekorační kus pro noční stolek nebo stůl a vše, co musíte udělat, je nakrmit svou běžnou nabíječku nahoru dole.

Nike+ Fuelband
149 $ pomocí Nike
Pokud máte přítele, který je již fitness blázen, pracuje na tom, aby se stal jedním, nebo někoho, kdo má rád data, je tato malá kapela docela elegantní. Sleduje vaši každodenní aktivitu, když ji nosíte, což vám umožní stanovit cíle a sledovat váš pokrok. Docela elegantní, hm?

Objektiv foto iPhone 3-in-1 iPhone
70 $ pomocí Neiman Marcus
Všichni máme toho přítele, který jí musí Instagram každý pohyb. S malou připojenou čočkou jsou její fotografie z fotografie nečekaně čtyřnásobně čtyřnásobné přes běžnou kameru iPhone. Tento umožňuje rybí, širokoúhlý a detailní makro fotografii.

Tory Burch Travel Adapter
95 $ pomocí Neiman Marcus
Pokud máte přítele, který miluje cestování (nebo toho, kdo se chystá jít na svůj první velký výlet v zahraničí), je to nejlepší kus, který ji poslal na ideální poznámku. Když se vrátí a již nemusí nést adaptér, lze případ použít pro všechny druhy malých úloh uvnitř větší kabelky.

Alexander McQueen Ocelot iPad Case
360 $ pomocí Net-a-Porter
Jakékoli zaokrouhlení technologických dárků by nebylo úplné bez neuvěřitelně luxusního pouzdra Ipade. Tenhle se podaří zůstat pod cenovým bodem samotného iPadu a tmavý tisk neukáže oblečení.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *