jsem využil k mnohem víceméně ignorování značky Badgley Mischka Platinum. Nevěřil jsem, že jsou obzvláště zajímavé, nebo že vyráběli tašky, které by stály za peníze, nebo by to bylo pro naše čtenáře tak atraktivní.

A mýlil jsem se, stejně jako se mi v těchto případech líbí, protože to znamená, že pro nás všechny je mnohem více tašek. Stejně jako dnes, moje poskytování je Badgley Mischka Platinum Label Aurelia Tote.

Taška je snadná, ale stylová, stejně jako výkřiky „přenosu mě každý den!“ Stejně jako opravdu, není na tom nic, co by vás zastavilo. Je to dobrá čokoládová hnědá (což samozřejmě není moje preferovaná – ať už je vaše loď, lidi, lidi, lidi). Naplňte do toho šátek v zimní sezóně.

Je to trochu snadné pro můj osobní vkus, ale ne každý si přeje přinést něco zakrytého hlavy k patě do cvočků nebo další trend. Stejně jako ne každý má špičkové přivedení těchto tašek-mnoho žen pracuje v konvenčních kancelářích a stále chce být stylové, aniž by na jejich módní volby přitahovaly neprofesionální zájem. Stejně jako u žen s jednoduššími preferencemi nebo potřebami života, něco takového je perfektní. Nákup s Saks za 475 $.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *