Proenza Schouler: Proenza Schouler další velký PS1, 2 350 $ na Net-a-forter.com. Vpravo: Mossimoâ® Messenger Cognac, 34,99 $ v Targetu

Jednou z primárních věcí, které jsem musel využít po přechodu do NYC, byla zmeškána na mých dvoutýdenních cílových nákupních výletech (a Chick-fil-A, to je však úplně jiný příběh). Zvyšoval jsem si nákup pro všechny své domácí potřeby a pak procházení návrhářských partnerství, které cíl musel nabídnout při každé návštěvě. Koneckonců, Target spolupracoval s mnoha značkami velkých návrhářů pro svůj cíl na cestách! Worldwide Line. Jedním z těchto designérů je Proenza Schouler, který v polovině roku 2000 vydal sbírku s Targetem. Sbírka byla tak vyhledávána, že tento cíl právě znovu vydal několik šatů o pár týdnů zpět spolu s dalšími prominentními minulými designérskými spoluprácemi.

To je důvod, proč vidět tento Messimo Messenger v Cognacu na cílovém místě je obzvláště fascinující, protože taška jasně vypadá podobně jako slavný Proenza Schouler PS1. I když chápeme, že Target má mnoho tašek, které jsou modelovány po široce známých značkových taškách, tato taška zasáhne trochu stejně blízko domu, protože společnost Connection Proenza má s cílem.

Debata o blogu: Učinil Target krok také daleko tím, že přinesl tento PS1 Look-A-like?

[Více o tom prostřednictvím NY Times]

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *