Wow, co je to bláznivý den. Tento minulý týden jsem zoufale pracoval na technických balíčcích pro naši další výrobní běh a člověk je tam tak nějaké malé podrobnosti zapojené! Ale teď vidím proč!

Byl jsem v různých výrobních místech typu skladu pro vysokou školu, ale opravdu jsem si nebyl jistý, co očekávat! Získání z první ruky Co se děje v našem výrobním studiu, bylo tak oko-otevření. Musím se setkat s naším výrobním týmem mluvit prostřednictvím našich návrhů a aktualizací. Mluvili jsme o našem novém produktu, kytarové popruhy, od toho, co by fungovalo se stuhami a kůží, jsme zvažovali na celkový vzhled a pocit z nich. Stejně jako, dělat mnohem více vlasů na skrytí kabelek v Nikki a Cher, s ohledem na to, že byli pro nás takovími prodejci.

Výrobní podlaha byla obrovská, takže každý odlišný pracovníků strojů. Byly tam police plné naší kůže a hardwaru, konstantní bzučení šicí stroje a shonu pracovníků, které běží kolem výrobního podlahy. Nejen, že by to bylo hodně vzít, ale to byla zkušenost, jako nikdy předtím.

Být vysokoškolským studentem, neměl jsem mnoho rukou zkušenosti s viděním, jak jsou produkty skutečně vyrobeny. Ale viděl první ruku produkčního podlahy, cítil jsem se, že jsem poprvé dítě chodit do obchodu hračky. Chtěl jsem se podívat na každou položku, dotknout se všech materiálů a zeptejte se tedy spoustu otázek, ale čas je podstaty, když se to týká návrhu.

Jsem extatický říct, že jsme měli e-maily, nařídil, a mít nějaké drobné úpravy, než dokončete naše kytarové popruhy, ale jsme blíže než kdy jindy, abychom je mohli dělat a dostat je online. JAKO! Nejdříve však budeme dělat mnohem více některých z našich prodávaných nejlepších prodejců s ohledem na to, že to je mnohem snadnější proces než začíná od nuly. To nám také umožňuje čas, abychom se ujistili, že jsme s výhledem na žádné podrobnosti zapojené do kytarových popruhů.

Udržujte pozor na nové příspěvky, aktualizace o našem procesu, a pokud máte nějaké komentáře nebo návrhy na naše návrhy, hop na Facebooku. A nezapomeňte na naše Facebook žít každý pátek na 5PM Central Time!

Chcete se dozvědět mnohem více o nás a našim kabelečníkům? Klikněte zde a dostanete se na seznam

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Vaše oblíbené drobné konvertibilní batoh je … 31. ledna 2022In “Lauren”
Za designovým procesem 28, 2020In “design”
BTS: pouze ta začínáme 3, 2016In “módní podnikání”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *