Uncategorized

Obejmi své Wild Side – styling Obrázky zvířat

Naše Janey spojkami exotické Croc kůže.

Mluvme živočišné tisky, baby! Jsme tak nadšeni vidět tyto zábavné tisky, aby jejich kola opět v módě. Víš, co se say- každý trend vždy vrátí.

Pokud již vlastníte některý z našich exotických kožené tašky, jste náskok. Nemají exotickou tašku? Bez obav můžete styl některý z našich tašek s tištěným oblečení. Je čas na poprsí ven gepardů, levhartů, hadem, croc, a zebry! pomozme si vzít váš styl na další úroveň tvrdá.

Tak, jak se vám styl je tisk na zvířatech, aniž by cítil trochu na divoké straně? Máme nějaké úžasné tipy a triky … a některé zábavné nový tištěný letní tašky na cestě, taky!

V roce 2019, jsme na sobě zvíře tisk, jako by to bylo naše oblíbené neutrální. namísto základní černé sukni, jít na gepard tisku! Dokonce jsme rádi kombinovat různé výtisky.

1. Zvyšte své střižových 9-5 oblečení spárováním je zvířecí tisku sukni s barevně zablokovány svetr nebo klasickou bundu. Nebo prostě chytit pár tištěných boty nebo kabelky! Cokoliv se vám, že extra „pop“.

2. Nebojte se kombinovat a – nejvíce „teď“, jak nosit vzor je vrstvy a střetnou. Ano, jsme si řekli, že, v rozporu!

3. Ať už budete nosit, to funguje od hlavy až k patě. Důvěra je vždy nejlepším doplňkem … no, možná ne nejlepší. Váš Brynn taška je asi lepší.

4. Milujeme vzhled smíšených textur. Například párováním hladké kůže o „moto“ bundu s více zvýšené Croc kabelky jako je naše Janey.

5. Najděte si svůj styl inspo- ve věku internetu, je tu vždy způsob, jak najít zvýené! Zde je několik našich oblíbených:

Zde je Elizabeth von der Goltz- myslet na to spárované s černým Croc Janey Na snímku nahoře! Tak elegantní a zcela 2019.

Úplné zveřejnění: jsme naprosto photoshopped naši Merlot Jenne Crossbody na této úžasné hadí šaty! ale no tak, jak šikovný to vypadá?

Zde je příklad míšení tisky. Toto vybavení by bylo skvělé s naší říčních skále Nikki!

Zde se mísí naši Heather spojku s tímto „stolem na nápoje“ vzhled! Všimněte si, jak jsme se mísí dva různé had tiskne na boty a tašky?

Všude tam, kde vás zvíře tisk trend trvá, chceme vidět! TAG nás ve svých fotografií na Instagram (@brynncapellahandbags) s vaší Brynna bag- milujeme mají našim zákazníkům!

Drumroll prosím … Zde je Předpremiéra prázdnin 2019 Collection Již brzy!

Jsme rádi, aby zavedly nové exotické kůže do našeho Collection Ještěrka, Boa, úhoře a Glitter! Jsme také přináší v některých zábava vlasy na kůži v obou Cheetah i černobílý! Jsme tak rádi, aby vám více možností zvíře tisku na hraní ve vašem šatníku. Ujistěte se, že přihlásit se k odběru newsletteru a sledovat naše socials jako první vědět, kdy budou spuštěny!

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Živočišné tiskne stále ve velkém stylu? 4. března 2021In „Emerging návrháři“
Jak nosit CheetahFebruary 6, 2020In “Shopping”
Je to neutrální než černá taška!! 15. ledna 2022 ‘

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *