Možná je to právě od doby, kdy byl můj minulý víkend plný nocí a rozkošných (pokud to udělám sám) oblečení, avšak tento týden však nemohu pomoci být přitahován k tomu Spojky, které bych mohl potenciálně provést ve svém podzimním šatníku. Protože mám na začátku 20. let, pracuji z domova, stejně jako online ve slavnostním městě se spoustou chrastí, nakonec využívám své spojky (ne -li mnohem víc než), používám své denní totes jako stejně jako hobos.

Zvládl jsem, abych kurátoval malou sbírku z nich, kteří se využívají znovu, stejně jako znovu, a také jsem se díval na další, jako vždy. Stejně jako v poslední době moje oko padlo na Rebecca Minkoff Three-Zip Rocker. stejně jako přesně jak to mohu odolat? Tato bitská taška je tak šílená jiskřivá.

Narazím na spoustu tašek, které se mi líbí při komporaci pro tento blog, ale právě proto, že se mi líbí taška, neznamená, že bych si opravdu přemýšlel o koupi – to je mnohem vzácnější. Nicméně ta taška? Tato taška volá mé jméno hlavním způsobem. Je to o něco menší než jeho bratranec, spojka Rebecca Minkoff Three-Zip a také vypadá jako ideální pro mé potřeby.

Mnoho zjevných plus této tašky je jeho povrch – jiskřivý, zářivý Gunmetal je dokonalost. Dokonalost. Není to tak dobře blingtastické být v pohodě, stejně jako drsný odstín stříbra je v souladu s tmavými průmyslovými trendy této sezóny. Je to malý kousek glamové skály, který je ideální pro převoz kolem mého ostružiny.

Když už mluvíme o velikosti – to je také perfektní. Poslední věc, kterou chcete za skvělou noc venku, je obrovská taška, která se houpala z kyčle, stejně jako tato taška je ideální velikost. Vaše věci se nevyboulí, ale nepřebírá váš oděv úplně, stejně jako to jde mimo kapsy, aby držel vaše ID, takže to nemusíte kopat v každém baru. Ano, lidi. Věřil jsem tomu. Moje spojky? Musí splnit konkrétní kritéria. Stejně jako to absolutně, pozitivně ano. Náklady nejsou ani špatné. Nákup s Lunou Boston za 195 $.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *