dnes znamenalo desáté výročí 9/11, den nikdo v Americe nikdy nezapomene. Zatímco Mercedes-Benz Fashion Week New York nyní konzumuje styl světa nejlépe, aura na výstavách byla dnes jiná. Všichni budou mít na paměti, co toto vynikající město i země se dnes zabývalo deseti lety, stejně jako DKNY Spring 2012, měli na paměti tento den zvláštním způsobem. Scéna pořadu byla ve skladovacím zařízení na 26. ulici, plná tmavých podlah a podrobených cihlových stěn. Všechna sedadla obsahovala typický lis nastavený na sedadle, ale Donna Karan se ujistil, že se zabývá důležitost dne základní zprávou na přední straně.

Když světla klesla, návrhy šly z ulice do vesmíru, s taxi NYC jako pozadí. Hudba naplnila prostor melodiemi jako „American Woman“, která byla tak úplně vhodná nejen pro symboliku dne, ale také proto, aby odpovídala samotné sbírce. Pojďme se tedy dostat na show, že?

Hlavními tématy sbírky byly výtisky, jasné barvy a odpovídající příslušenství. Od květinových červených a modrých vzorů až po jasné barbie růžové, kolekce se vejde na jaře tak dokonale. Kabelky se nejen shodovaly s různými produkty, ale také byly plné v podobných odpovídajících vzorcích i barvách. Zatímco Mathy-Matchy nefunguje vždy, v metodě byl zábavný vtip, který to DKNY vytáhl, což ho učinilo mladým i svěžím. Samotné oděvy byly hladké i tažené together, s četnými kalhotami spárovanými s blejzry a poddajnými klobouky. Nemohu si představit, že by někdo opustil tuto show a nechtěl se, aby se jaro objevil, a také si vzpomněl na vynikající ztrátu, všichni z nás se všichni cítili zpět spolu s vynikajícím pocitem hrdosti i pro toto město i zemi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *