Uncategorized

Přinesli byste něco tak malého jako tyto tašky Rochas?

Rochas Giallo Carry Bag, 1065 $. Rochas Borsa R18 Sporco Bag, 1695 $. Oba přes Saks.

Navzdory pravdě, že jsem jako své zastřešující estetické téma vybral maximalismus, mám zdravý respekt k těm, kteří to dělají velmi málo a dobře to dělají dobře. Během dnů Olivieru Theskens nebyl Rochas nikdy obviněn z přijímání minimalismu, avšak nyní, když inovativní vize značky změnila ruce, mnoho běžně nabízelo vpád značky do peněženek, ale přímo má linie tak přímo, že moje záda se na ně jen dívá. Přinesli byste něco jako taška Rochas Giallo Carry (vlevo) nebo taška Rochas Borsa R18 Sporco, nebo chcete, aby vaše tašky byly trochu mnohem podrobnější?

Osobně bych byl kolem jasně žlutého tote. Velmi malé styly fungují tak dobře v jasných barvách, protože nechávají barvu vyzařovat, jak se princip detail, místo toho, aby neonově žlutá zápasila s kapsami, zipy, ruching a hardware pro reflektor. Reverzní práce také: Neony i jasné vytáhla čisté, omezené čáry, které jsou tak nezbytné u velmi malé estetiky.

Bílá taška, na druhé straně, bych se mohl dělat bez. Ačkoli bílá je jednou z nejdůležitějších barev v minimalismu, kombinace bílé s konvenčním tvarem a jemně na pohledanou hranou horní klapky vytváří vzhled, který je trochu stejně jako ladylike pro můj osobní styl. Zbožňuji však kontrastní horní úchyt hadí. Co tedy říkáš, dámy? Byli byste první v řadě, abyste přinesli některou z těchto tašek? Nakupujte s Saks za 1065 $ a 1695 $.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *