Přestože mám rozsáhlou sbírku tašek, klasická černá taška, která se stává šatní skříní, je vždy nutností. Můžete jej nosit s čímkoli a používat jej každou sezónu pro nadcházející roky. Dostanu spoustu e -mailů od lidí, kteří začínají svou cestou značkových tašek a ptají se mě, jaký typ tašky musí začít, a tento Saint Laurent Loulou by byl skvělou volbou. Černá kůže, kompaktní, ale dostatečně velká pro náležitosti a snadno se oblékají nahoru nebo dolů, všechny zkontrolujte, zda musíte mít krabice pro vaši první značkový taška.

Tuto Loulou jsem dostal z Luisaviaroma před pár lety, což je mimochodem úžasný obchodník, který jsem mohl navštívit na cestě se značkou do Florencie v Itálii. Luisaviaroma je malá služba s butiky z cihel a malty v Itálii, ale rozsáhlý online maloobchodní web, takže pokud se nyní snažíte nakupovat ideální, podívejte se na ně (nyní mají hlavní prodej v ideálu!).

Pokud jde o tuto tašku, je to krása. Zatímco někteří nemají rádi logo na přední straně tašek YSL, jsem fanoušek. Kůže na tomto sáčku je velmi měkká a silná, která se opravdu pěkně ukazuje na „Y“ prošívaném přehnané. Popruh je kůže nahoře s řetězem na obou stranách, který lze zdvojnásobit na přenášení nebo přepravovaném křížení. Taška je jen ideální velikost, dost velká pro denní náležitosti s opravdu skvělým interiérovým organizačním nastavením. K dispozici je středový oddíl na zip, který rozděluje tašku do dvou oblastí. Tato taška také funguje na noc, protože není příliš těžkopádná a pracuje prakticky s každým oblečením ve vašem šatníku. Jaká je vaše nejlepší černá taška?

Nakupujte svou tašku pomocí Saint Laurent za 1 950 $.

Sledujte mé příběhy na této tašce na Instagramu (musíte být přihlášeni)!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *