Uncategorized

Purseblog se zeptá: Měli byste někdy jednu z vašich tašek na míru?

Když uvažujete o paradoxu, s nimiž se musí luxusní značky i spotřebitelé potýkat, není to tak neobvyklé, že lidé často chodí do úžasných délek, aby měli tašku na rozdíl od jiných. Luxus je služba založená na myšlence, že jemné věci jsou vzácné a obtížně vytvořeny, což pomáhá ospravedlnit, proč tolik stojí. Špičkové značky tašek si musí tuto myšlenku mezi spotřebiteli udržovat a zároveň prodávat co nejvíce tašek, což, jak jste si pravděpodobně všimli, je akt s vysokýmvodem, který není vždy v nejlepší rovnováze. Spotřebitelé vidí značkové tašky kdekoli a na každé celebritě nyní a pro ty, kteří mají spoustu peněz a spoustou možností nákupu, je snadné vymyslet, jak by se normální věci mohly začít cítit trochu zatuchlé. Abychom se s tím vypořádali, spoustu značek spustila personalizační služby, které kupujícím umožňují přidat své iniciály do tašek, což je jedinečné (a teoreticky mnohem zvláštnější), s různou úrovní zájmu spotřebitelů. Pro některé nakupující to však nestačí, což je místo, kde přichází narůstající průmysl přizpůsobení kabelky.

Kylie Jenner je absolutně jedním z takových zákazníků – může mít mnohem více či méně cokoli, co chce, a pravděpodobně z toho hodně napsat jako náklady na služby, takže jaká je zábava mít stejné věci jako všichni ostatní? She recently posted a behind-the-scenes look in her bag closet to her YouTube channel, and although it featured tons of significant bags, maybe none was a lot more significant than the Xupes x Year Zero London one-of-a-kind Louis Vuitton Alma Bag, namalovaný anglickým uměleckým kolektivem s obrázkem Kylieho maminky Kris Jenner ve filtru Snapchat, mávající kolem hromady hotovosti. Ve videu nám bylo řečeno, že to byl vánoční dárek.

To přišlo na patách našeho anonymního podřízeného zpovědného skříně odborníkem Hermès, který maluje tašky na živobytí, což bylo přibližně ve stejnou dobu, kdy jsme se přidali Elle MacPherson, která přidala Birkina s potiskem potisku Zebra. Birkins dostávali graffiti, kteří by byli populární lidé, kteří zvažují první slávu Lady Gaga, ale praxe přidávání přizpůsobení po trhu do tašek se zdá být jen mnohem populárnější. Pro mě to vypadá jako skvělý způsob, jak inzerovat všem, které můžete získat jako spoustu Birkins, jak chcete, takže dělat něco zábavného pro vás nezáleží.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *