, kdykoli vidím intenzivní kobaltovou modrou tašku, jsem zamilovaný. Kdyby se někdo zeptal mé oblíbené barvy, vysvětlil bych jim, že mě velmi živá a odvážná elektrická modrá. To je důvod, proč sledování perfektního Tote pro zavazadlo Celine bylo jedním z mých největších úspěchů ve světě kabelky dosud.

Když jsem dnes otevřel Net-a-port.com, dostal jsem stejný pocit radosti, když jsem viděl další pěknou modrou tašku. Ale to není taška Celine, je to taška Alexander McQueen. Abychom podpořili svou lásku, Alexander McQueen cituje Chanter Hobo Bag navržen s pružnou matnou pletí Python, což je můj oblíbený způsob, jak vidět použité pokožky. SLINTAT.

Na rozdíl od mnoha tašek Alexander McQueen je tento hobo poněkud utlumený ve svém designu a nabízí velmi klasický tvar ramen. Vnitřek vypadá dostatečně prostorný pro každodenní použití a ramenní popruh má 9 ″ kapku. Upřímně řečeno, pokud by byla cena nižší, musel bych zabránit prstům magicky psát v mých doručovacích informacích. Nakupujte přes Net-a-Porter za 4 645 $.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *