, pokud trávíte tolik času na internetu jako my (kvůli vašemu zdravému rozumu, doufáme, že ne), určitě jste to slyšeli Jedovatá Cobra unikla ze zoo Bronx a nyní je zábavná a děsivá hodně z New Yorku. Nikdo nemá ponětí, kam se had vplížil, ale nyní má svůj vlastní vtipný účet Twitter a nahradil Charlie Sheen jako internetový meme du jour. Zoo Bronx Cobra nyní dělá všechny vítězství, pane Sheen.

Existuje jen jeden správný způsob, jak oslavit tento malý rozpadu, a ne, není to s hadí kabelkou. To by ho pravděpodobně jen rozrušilo, a kdybyste narazili na jedovaté kobry, poslední věcí, kterou byste chtěli udělat, je zranit jeho pocity. (Nebo ještě horší, přimějte ho, aby si myslel, že ho chceš chytit a udělat z něj vkusnou večerní tašku.) Ne, dámy, musíte zvěčnění kobry zoo Bronx v drahokamech pomocí Snake Coutlus Jimmy Choo Candice Candice Snake. Myslím, že tady je někde „hadí okouzlující“ hříčka.

Stejně mám něco pro reptilní šperky, a to zahrnuje několik hadů pokrytých krystaly v mé sbírce, obvykle ve formě náramků. Tato pochopení by mě přitahovala jako způsob, jak svázat své kabelky do mého kostýmního šperků, ale synchronicita jeho vzhledu nejlépe, když had převzal kulturu Meme, přidává další vrstvu přitažlivosti. Na nějakém elegantním butiku na Manhattanu jsem si jistý, že někteří velmi chytrý socialita si myslí totéž a nyní si koupí tento uchopení nejlépe. Doufejme, že had bude brzy umístěn tak, aby se tento uchopení mohl vrátit k tomu, že je jen normální večerní taška s vintage zvratem. Nákup prostřednictvím Net-A-Porter za 1595 $.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *