Tato minulost jsem musel pomoci s cetky, taškami a garbovou událostí, že Brynn byla součástí! Jednalo se o návrhářskou událost, která představovala Brynn, Heidi Hess a Dana Reed. Ať už jste se jednat o obchod, nebo jen abych se rozplynul a míchal se s designéry, to byl velmi zábavný čas plný šampaňského, občerstvení a dokonce několik roztomilých psů!

Naštěstí má Dana úžasné studio se nachází v Ravenswoodu, který jsme byli schopni používat jako prostor pro tuto událost. Ona typicky používá tento prostor k ruku, aby její šperky, ale je to také dost velké, kde může použít druhou polovinu studia pro akce. To jistě vyvolalo Brynnův zájem o pronajímatele svého studia svého vlastního jednoho dne. Bylo by vhodné pro hostování akcí nebo setkání s někým zájem o nakupování jejích kabelek.

Vždy se zajímáme o účast na nových akcích, ať už velké nebo malé. To byl jistě jeden z našich menších funkcí, ale v některých případech se tyto události ukáže být nejzábavnější. Je to vždy úžasné dělat nové spojení a chit-chat s návrháři nebo nakupujícími. Nemluvě o tom, že jsme byli schopni mít Moet Champagne sponzorovat událost, abychom určitě udělali věci mnohem zábavnější.

Heidi Designs Oblečení a Dana je šperkový návrhář, ale každý je založen z Chicaga a vyrobený v USA. Jako malá společnost s podobnými zájmy, Brynn se dokázala spojit s Heidi a Dana přes Chicago show a veletrhy. 3 z nich si myslel, že tato událost by byla úžasná malá setkání spolu hostit dárky a pozvat lidi do SIP & Shop. Navzdory tomu, že je ve středu v noci, skončilo to úžasné!

Celkově jsem měl tak zábavu, že jsem schopen pomoci s akcí. Musím si vzít nějaké zábavné boomerangy a obrázky, zatímco poznáte ostatní designéry a jejich nakupující. Určitě miloval studio prostor a myslím si, že by to bylo úžasné doplnění pro Brynn, aby měl!

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Jarní spuštění PřípravaFebrury 20, 2018In “módní podnikání”
Inspirace a Prepfebary 6, 2018In “módní podnikání”
Indoor vs. Outdoor EventsMay 16, 2018In “Chicago”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *