Marquee Styl Hermès ‘Marquee byl pojmenován po francouzské herečce Jane Birkin s ohledem na to, že jeho vývoj v roce 1984, nicméně od tohoto týdne, Birkin by se birkin chtěl modifikaci přinejmenším několik slavných birkinových tašek. Herečka je nespokojena s porážkovými metodami Hermès pro krokodýly poté, co byl informován PETA, podle Agence Francie-Presse.

Podrobnosti jsou stručné přesně, jak se Birkin stejně jako široce známé organizace pro zvířata se dostala dohromady, avšak zprávy AFP hlásí, že vyšetřování PETA do farem, které zvyšují, stejně jako jatečné krokodýly pro Hermès tašky se pohybovaly od Texasu do Zimbabwe. Výsledné záběry, vydané v červnu, ukázalo krokodýli, kteří jsou rozloženi, zatímco ještě k životu i pohybu.

Po odhlášení záběry, Birkin veřejně požádal značku, aby ctila její touhy, aby se distancovala z krokodýlové verzi sáčku v současné době, uvolnění prohlášení, které řekl: “Po informování krutých metod vyhrazených pro krokodýly během jejich porážky Aby bylo možné, aby Hermès peněženky přinášejí mé jméno … požádal jsem Hermès, aby DEBAPTIS DEBAPTIS BIRKIN CROCO nahoru, dokud se nedostane mnohem lepší metody podle celosvětových norem. ”

Hermès reagoval na Birkinovy ​​starosti ve středu, podle ženského oblečení denně, s uvedením v prohlášení, “Jane Birkin vyjádřil své starosti vztahující se k metodám porážkových krokodýlů. Její komentáře ne v žádném typu metody ovlivňují přátelství, stejně jako důvěra, kterou jsme sdíleli pro spoustu let. Hermès aspekty stejně jako sdílí její emoce, stejně jako byly také šokovány obrázky právě nedávno vysílané. Šetření probíhá na farmě Texasu, která se podílela na videu. Jakýkoli typ porušení politik bude opraven stejně jako sankcionován. Hermès specifikuje, že tato farma k nim nepatří tak, že krokodýlí kůže dodávané nejsou pro výrobu birkinových tašek. ”

I když Hermès nebere kroky k vyhodnocení jeho procesů, že Birkin žádá, i když s největší pravděpodobností nemůže přinutit podnik, aby přestal využít její jméno ve spojení s taškami. Podle New York Times, Hermès ochranné známky “Birkin” v roce 1997.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *