Uncategorized

Charlotte Olympia se ptá: Jaké je vaše znamení?

Jsem příliš mladý na to, abych se chodil ve dnech, kdy: „Takže, jaké je vaše znamení?“ Byla to horká linka vyzvednutí (naštěstí), ale viděl jsem dost filmů, abych věděl, že tam jsou pravděpodobně stále trapní bakaláři, kteří se připojují se stejným starým klišé v baru ve vašem okolí. Bezpochyby, když kosmická sbírka Charlotte Olympia položí stejnou otázku, je to mnohem zajímavější návrh.

Návrhářka Charlotte Dellal vydržela skupinu svých populárních spojů Charlotte Olympia Pandora Pandora a odpovídající mokasíny se symboly zvěrokruhu, aby odpovídaly astrologické značce svých zákazníků, a Net-A-Porter se téměř okamžitě vyprodala z většiny šesti možností spojky. Dalších šest znaků musí ještě dorazit, ale když to tak učiní, bude to určitě rychlý prodej. Ze zkušenosti vám mohu říci, že módní průmysl jako celek má často nadšený vztah s astrologií, přičemž Susan Miller AstrologyZone ovlivňuje mnoho módních včel stejně jako kdokoli. S švestkovou skvrnou Charlotte Olympia jako současného posedlosti mnoha ve stylu, přitahování nějaké zábavy zvěrokruhu je velmi důvtipným tahem. Koupili byste si tašku nebo pár bot oslavující astrologické znamení?

Net-A-Porter má v současné době pouze spojku Gemini na skladě, ale všechny tašky prodávají za 995 $. Všech šest mokasína z první sady značek je stále k dispozici a prodávají za 695 $. Můžete je všechny nakupovat prostřednictvím Net-a-Porter.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *