Při včerejším procházení s naším fórem mi došlo, že po celou dobu, kdy jsem se skládal pro Purseblog, jsem nikdy nenapsal o tašce Hayden-Harnett. Je zřejmé, že to musí být napraveno okamžitě – proč jsem přehlédl značku, která má tak obrovské následování? Já hlupák!

Takže jsem se podíval s jejich webovými stránkami, stejně jako Granss Hayden-Harnett Talitha, je rychle moje preferovaná jejich současná kabelky.

Obvykle nejsem fanoušek duálních barevných tašek, ale fialová i černá kombinace funguje velmi dobře s geometrickým stylem, který vyvíjí vnější stranu spojky. Můžete vidět malé nýty, které spojují černé sekce k fialové základně, které mě potěšilo, že zahrnuly – bylo by stejně jednoduché přilepit kousky špatně, stejně jako malé kousky kovu jsou dobrým dotykem. Taška má strukturu, aniž by byla drzá nebo křehká.

S tak četnými rámovými spojkami na trhu je zavedení krabicového uchopení, které se opravdu zdá, jako by mohlo udržet všechny mé věci, vítáno. Má strukturu, kterou má ušetřit, ale nevypadá to, že by to obětovalo použitelnost, aby dosáhl tohoto cíle. Stejně tak platí také u pytlů, které zde fungujeme, cena je jednou z nejlepších částí. Nákup s Hayden-Harnettem za 148 $.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *