a peněženky chodí ruku v ruce. Stejně jako tomu tak je, neexistuje žádná metoda, kterou můžeme vynechat další důležité příslušenství, jako jsou šperky! Ať už máte rádi prsteny, náramky, náhrdelníky, ušní prstence, mnoho žen nemůže nějakého šperku načarovat. Stejně jako bych rád prohlédl peněženky Jimmyho Choo a boty, líbí se mi, že je k dispozici návrhář, který styluje dvě z mých preferovaných věcí – peněženky i šperky.

Už několik měsíců jsem očkal designér Darby Scott. Pokaždé, když se podívám na kabelku nebo šperky, jsem ohromen elegancí, elegancí a flexibilitou jejích předmětů. Objevíte řadu večerních tašek, které mají absolutně zemřít. Přesto, pokud se budete dál dívat, uvidíte, že její linie se stále rozšiřuje a už jen nejedná se o večerní tašky. Zjistil jsem, že jsem fixován na matném aligátoru Mercury Small Večerní uchopení (na obrázku na začátku tohoto příspěvku). Jistě, že je to elegantní, ale věc, která se mi nejvíce trpí, je přesně to, jak je tato taška povinna okouzlit tak četné ženy různých věků.

Ano, Darby Scott peněženky mě upoutaly, ale šperky mě však přiměly závislé. Stejně jako sada přívěsků tmavých jantarových bryndáků se kousky mohou pochlubit úžasnými cennými drahokamy i kameny. Přesto je to metoda, že tyto kameny jsou organizovány i nastaveny, které skutečně vynikají. Umírám vlastnit kousek jejího šperku. Jen chápu, že když vlastním jeden kus, budu chtít vlastnit mnohem víc. Módní svět není pro Scotta nic nového, který před představením své vlastní značky pomohl hráčům módní moci jako Karl Lagerfeld a Perry Ellis. Kliknutím sem procházím a nakupujte Darby Scott!

Takže, řekni mi, čemu věříte tohoto návrháře? Libí se ti co vidíš? Když se týká zavedení nových návrhářů, vždy přemýšlím o slyšení vaší zpětné vazby. Řekni mi co si myslíš!!!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *