Ahoj všichni! Doufám, že všichni visí v pořádku, stejně jako v bezpečí. Chápu, že hodně z vás je také rozrušeno, a také s největší pravděpodobností objevuji, že je obtížné soustředit se na vaše každodenní úkoly. V současné době výrazně zpívám spolu s Smiths „Chápu, že je u konce“, zatímco to píšu, stejně jako se snaží zůstat na správné cestě. Nějak to pomáhá, stejně jako jsem si jistý, že to sousedé opravdu váží. Nicméně mechanismus zvládání je stranou, jsem dnes tady, abych se pokusil a zásoboval vám nějakou momentální úlevou: ještě jeden TPF kolem. Pro ty z vás, kteří jsou noví, tyto Roundups fungují fotografie publikované na vlákny v Purseforum našimi extrémně vlastními členy.

Dnes jsem se rozhodl začít v Bottega Veneta a zjistil jsem, že založili vlákno „BV doma“! Nejenže se mi líbí tato taška, ale také se mi líbí tato „domácí potěšená hodina“, kterou náš člen Nibb sdílel.

Dále jsem se zastavil v Louise Vuittonovi a narazil jsem na vlákno „Jak si vyděsíte svou pochette metis“, kde jsem padl jako u člena Andream99’s Combo! Milující vintage vibrace této sady!

Když už mluvíme o Retro, jak fantastické je Constance a párování šátků, které náš člen JA_UK publikoval v „Hermes Bags ~ Best Match ~ Hermes Scarves/Shawls“. S touto neuvěřitelně kombinací 70. let si můžete docela vyrobit vlastní slunce.

Dobře, humor mě s jedním mnohem více výletem na vintage vlně, protože člen Vintagegucciguy zveřejnil některé kusy z jeho sbírky v vláknu „Gucci Vintage Information“, stejně jako mě nechali křičet! Právě tady byla jedna z mých oblíbených:

Cítit se smutně? Byl jsem nahoře, dokud jsem neviděl kojeneckou chlopni Chicgirl616 na vlákně „Fotografie vašich Chanels in Action…“. Jako tento kousek modré kotě!

V neposlední řadě nám však člen Cilifene sloužil tomuto neuvěřitelnému kombo v „Pojďte se připojit do klubu 50-ish-plus“. Stejně jako přesně to, jak dokumenty tuto tradiční chlopni v Chanel zasunuly a poskytly nám několik závažných cílů ve stylu.

Megs zahájil celé subforum s názvem Sheltering v místě, kde můžete objevit vlákno lidí, kteří si povídají o Covid-19, malé služby, které pomáhají, další TPFERS preferovaná vlákna a další.

To je zábal pro tento týden, ale pokud jste stále v požadavku na rozptýlení, dostali jsme pro vás zábavná vlákna, včetně „potřebujete rozptýlení? přesně co módní přehlídka? “ Stejně jako tento klenot „Pokud byste teď mohli jíst něco ideálního, co by to bylo?“. Stejně tak máme osobní favorit, „Naše rodinná mazlíčci v době koronaviru“. Zůstaňte bez rizika!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *