Kdykoliv věřím na jaře, aby letní přechod, první věc, která se týká mysli je baseball. Moje domácnost je s tím spotřebována. Můj táta hrál na vysoké škole, stejně jako jsem hrál na mém týmu střední školy. Můj sourozenec stejně jako já navrhuji o Bryce Harperovi. Baseball je v televizi 24/7 mezi dubna, stejně jako říjen. Je to naše “věc”.

Mělo by to být žádné překvapení, tedy, že jít do baseballových her je jedním z mých preferovaných zábav v průběhu roku. Přesto se oblékání správně může být složitý. Určitě chcete vypadat roztomilý. Nechcete tašku, která je stejně velká, stejně jako objemná, aby se mohla dlouhodobě přinést dlouhou dobu, ale stále chcete formovat vaše věci! Peněženka, lístek, sluneční brýle, stejně jako opalovací krém nebude ve tvaru do malé spojky. (Osobně jako Nikki pro to.)

Nikkki Grax – Cambridge

Můj domovní tým je státními příslušníky Washingtonů, stejně jako i když nejsem v praxi malování mého obchodu s červenou, bílou, stejně jako modrou, jako jsou jiné, více zotročující fanoušci, ráda ukázat svou pýchu jinými způsoby, jako S mou kabelkou! Jeden z mých preferovaných tašek přes kříž je červeno- stejně jako ta taška, kterou vždy dávám hry. Tak, bez ohledu na to, zda používám Jersey, mohu ukázat podporu. Můžu zůstat stylový, i když křičí v rozhodci.

Na ještě další poznámka, i když Brynn, stejně jako já jsme z různých pobřeží, oba on-line in i jako Chicago. Přesto může být frustrující jít do vnějších sportovních akcí, protože počasí může být tak náhodná – studená jedna minuta, větrná další, pak hoří horké. Z tohoto důvodu i v některých případech přinést tašku, která je o něco větší pro nést šátek nebo svetr. Tato metoda mohu mít ustanovení o povětrnostních podmínkách, pokud je požadavek, ale stále mohu udržet své ruce zdarma.

Lauren Crossbody složil v Indigo Sky

Chicago Cubs.

Bez ohledu na to, zda máte rádi baseball, věřím, že je to zábava hrát oblečení pro sportovní akce. I když nechcete prolomit své nejlepší boty, třídění oblečení s vysoce kvalitní kabelkou může udělat rozdíl.

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Kabelky, stejně jako CharityMarch 29, 2018in “módní podnikání”
Je pro tebe přeloženo přes kříž? 9. dubna, 2021In “kabelky”
FAQ: Brynn Capella Handbagsjuly 8, 2015In “Chicago”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *