Uncategorized

Pokud máte rádi texturu, budete milovat tento Marc Jacobs Bag

typicky, když Marc Jacobs dělá tašky pro jeho eponymní linii, jsou trochu mnohem více zefektivnění a kontrolované než jeho úsilí jménem společnosti Louis Vuitton, ale Tašky, které jsme z něj viděli, nedávno byly něco jiného než jednoduché. Viděli jsme kožešiny, flitry, kovová a exotická kůže, vše kombinované různými způsoby pro maximální dopad kabelky.

Někteří lidé mohou pneumatikou komplikací, ale miluji to, když jsou návrháři směšují materiály. To také znamená, že miluji Marc Jacobs 2010 Rockstar Grapp – má všechny požadované prvky být velkým sáčkem, že všichni si všimne. Plus, tato taška je o něco mnohem řízena než některé z kožešinových a flitrových pytlů, které jsme viděli z Jacobs v poslední době, takže je to dobrý způsob, jak nakoupit do vzhledu, aniž by se dopustil něčeho mírně směšného.

Nejen, že Jacobs podařilo smíchat spoustu materiálů, barev a textur v tomto sáčku, ale podařilo se mu to udělat způsobem, který je opravdu vizuálně přitažlivý. Sapphire Blue Haircalf by byl krásný sám, ale jeho juxtapozice se šedou a zlatou houndstoothovou kůží ho činí mnohem přitažlivějším. Všechny tři barvy pracují bezproblémově, což je něco, co se zřídka stane, když taška mísí několik odstínů a textur. Marc to ještě dostal, bezpochyby. Nákup přes Net-A-Porter za 850 dolarů.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *