od přechodu na „burbs a trávení mých odpoledne chůzí do parku, abych tlačil Millie na houpačce, moje množství módní řeči se zmenšilo ve srovnání s životem v životě v životě v životě v životě rozbočovač toho všeho v NYC. Ale když se ostatní lidé dozví o tom, co děláme, téměř vždy se ptám, co je značka právě teď horká, a mnoho lidí se mnou chce mluvit o Gucci. Ať už žijete v obrovském městě zaměřeném na módu nebo v malém městě, pokud sledujete to, co se děje v módě, víte, že Gucci je na vrcholu hry.

Gucci, pod Alessandro Michele, spolupracoval s umělci na řadě sbírek s omezenou edicí a nejnovější právě klesl na Gucci.com. Představujeme #Guccihallucination, sbírka košil a mikiny s uměleckými díly Ignasi Monreal.

V koláž je nabízeno devět košil a devět mikiny s různými barvami a ilustracemi. Upřímně řečeno, kdybych mohl, koupil bych jeden z nich. Zjistil jsem, že některé módní spolupráce jsou příliš módní (nemusí to nutně slovo, ale cítíš mě), kde by se cítil, jako bych se mohl příliš snažit nosit něco z linie, protože by to prostě neshodovalo s mým příležitostný osobní styl. Tyto kousky jsou však správnou kombinací módy s okamžitou, která je pro ně okamžitá klasická atmosféra, která se cítí vintage a aktuální. Každá položka přichází ve speciálním obalu, které zobrazuje ilustraci, která odpovídá košili uvnitř.

Je pro mě těžké vybrat si oblíbené, ale opravdu miluji tuto zelenou košili se třemi ženami oblečenými z pohledu z kolekce Spring 2018, zbožňuji tuto růžovou mikinu s tygří-shinxem na sobě šumivé křišťálové odstíny a já bych se rozhodl pro pro něj Nadměrná verze této bílé mikiny, která má pocit vintage. Nevýhoda? Cena není to, co by mě chtěl být, což by bylo možné říci o všem, co chci). Košile jsou 790 $ a mikiny jsou 1 400 $. Cena však tyto položky nezabrání rychle se prodávat, takže pokud chcete přidat jeden do svého šatníku, udělal bych to hned.

Nakupujte #Guccihallucination na gucci.com

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *