Zatímco únor je pravděpodobně jeden z nejvíce brutálních měsíců celého roku pro ty, kteří zažijí všechny čtyři počasí podmínky počasí, březen je jedním z těchto zástupných měsíců. Někdy je to slunečné, stejně jako teplé, poskytuje iluzi, že jaro dorazilo, stejně jako pak bam, náhle se cítí znovu jako zima. Jarní rovnodennost nastal v neděli, což znamená, že je to oficiální; jaro je tu!

Já jsem v současné době dodáván v mikině s teplým šálkem čaje máty peprné, ale slunce svítí jasně, stejně jako dnes ráno mohu slyšet ptáky cvrlikání, když jsem vycházel po mém psu. Ačkoli teplota je dnes pouze ve vysokých 40 letech, jsem pozitivní, že se chill brzy zlomí, stejně jako když to dělá, budu mít své jarní tašky připravené jít. ?

Před pár týdny jsem posunul nábytek kolem v mém prostoru stejně jako nějaký jarní úklid. Líbí se mi osvěžit si šatní skříň sezónně, stejně jako i když jsem pokračoval v obchodě více v mysli, stejně jako koupě méně (kvalita nad množstvím!) Jsem stále rád oživit svůj šatní skříň, když se stav počasí začíná měnit. Nemám moc dostat se z hlediska prodeje nebo darování, ale mám spravedlivé množství reorganizace. Přesunul jsem se kolem kabelek v tašce bin trochu, aby se specifická tašky zpřístupnila jako tempy zahřátí, stejně jako začínám používat lehčí barvy, stejně jako tkaniny.

I když nemám skutečně označovat tašky založené na ročních obdobích, obecně nedosáhnu za své tašky, které jsou lehčí v barvě na podzim, stejně jako zimní měsíce tak často; Spíše je nosím sporadicky. Tento jaro, dívám se dopředu, abych se dostal více využití z mých mini bv jodie, kterou jsem dostal koncem loňského roku. Stejně tak jsem nevyužil svůj Louis Vuitton Speedy 30 v Damier Azur od loňského léta. Těrtně to je ten pytel, kterou v zimě obvykle nepoužívám (navzdory milujícímu zimu bílé!).

Někdy zjistím, že vám poskytne vaše tašky trochu přestávce vás ocenit, že mnohem více, stejně jako jsem opravdu nadšený modifikace mých rutinních rotace.

Které tašky se díváte dopředu, abys poskytl nějaké rádi? Dostáváte v této sezóně nějaký typ nových tašek?

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *