Bag 10 z #StayhomeWithBags je moje dětská taška Chanel. Když byla tato taška propuštěna, byl jsem okamžitě zatažen jeho uvolněnou, Cool Girl Vibe. Klasická černá kůže by samozřejmě byla nejbezpečnějším způsobem, jak jít (ve velkém stylu i snadném opotřebení), ale vybral jsem si něco jiného a usadil jsem se na této žalované lýtkové kožené verzi z předběžného roku 2013.

Na tašce je tento skvělý efekt, zejména když ji vidíte osobně, protože lehká zbarvená kůže má dotek kovového doteku, který oživuje tento sáček. Když jsem to již dříve sdílel, mnoho z vás řeklo, že to vypadá špinavě, ale pokud byste to měli vidět osobně, myslím, že byste se cítili jinak. Svělá žalovaná kožená taška na lýtku je však mnohem zranitelnější a náchylnější k vyzvednutí barvy a zobrazení opotřebení (zkontrolujte fotografii níže, zažil jsem přenos džínové barvy!). To je zásadní bod, který se vynoří, když nakupujete tašky – pomyslete na materiál a jak použitelný to bude pro váš život. I když je to krásné (opravdu, myslím, že tato taška je omračovatelem), jsem si opatrný, abych ji nosil a více ho kazil.

Toto je stará střední dětská taška a pro mě je příliš malá pro můj osobní styl a potřeby. Druhou nevýhodou dětské tašky je to, že je tak strukturovaná, taška nedává, takže musíte podle toho naplánovat své předměty. I když miluji styl dětské tašky a podobně se mi líbí nad klasickou chlopní, ve své sbírce považuji svou reedici mnohem všestrannější. Pokud máte rádi styl, s více velikostmi a mnohem více barev a materiálů, než si člověk může přát, existuje dětská taška pro každého. Máme podrobný průvodce Chanel Kid Bag a také mezinárodní průvodce ceny Chanel Kid Bag. Vzhledem k tomu, že Chanel neprodává své tašky online, navrhl bych zkontrolovat módní phile pro jeho nabídky!

Podívejte se na mé video na mé tašce Chanel Kid zde!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *